Оздоровлення дітей у закладах санаторного типу

У НВК № 167 з 2009 року працює програма «Школа здоров’я». Одним із напрямків цієї програми є оздоровлення дітей у закладах санаторного типу.

З метою створення умов повноцінного оздоровлення, відпочинку та навчання учні початкових класів з 2011 року мали можливість перебувати на оздоровленні в санаторії «Ялинка» що в Пущі Водиці.

Так, за  період  з жовтня 2011року по  жовтень 2013 року  у санаторії відпочили 365 учнів. На  травень  2014 року сформована група у кількості 97 учнів початкових класів.

Оздоровлення дітей супроводжується навчальним процесом, що дозволяє виконувати навчальні програми з усіх предметів. Навчальний процес забезпечується силами вчителів початкових класів Лобунець Л.М., Ситенко Н.І., Ядак Л.І., Бруновською В.В., Фарбун Н.М., Згурською Л.М. та Гончаренко Н.П.,  а також вчителями німецької мови Чепорнюк В.О.,

Братусь А.А., Майорко М.В. та вчителем англійської мови Пoстернак М.Ю.

Перебування учнів в санаторії  є безкоштовним для батьків. Кошти на оздоровлення виділені Головним управлінням охорони здоров’я міста Києва.

У санаторії «Ялинка» є

все для якісного відпочинку:

палати, класи і їдальня,

ще й фізкультура лікувальна.

Нуга-бест, масаж, киснева пінка

А у залі – для постави «шведська стінка».

Електропроцедури і фітотерапія

І персонал, який все добре вміє.

До діток уважні, щирі і милі.

Дбають також про цікаве дозвілля.

В їдальні харчують досхочу –

Фрукти, соки – їж – до не схочу!

П’ятиразове харчування –

це теж частина лікування.

Щоб здорові були діти,

Слід в їдальні «аж спітніти» -