Участь учнів НВК №167 м. Києва у роботі «Школи змін»

13  жовтня 2016 року учні НВК №167 м. Києва мали щасливу нагоду долучитися до роботи у «Школі змін». Метою проекту є підвищення мотивації та самоорганізації учнів, розширення діапазону застосування методів неформальної освіти, якісне підвищення загального рівня знань. Авторська програма розроблена командою ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» із врахуванням міжнародної практики, активним поєднанням теоретичних знань і практичних навичок під керівництвом тренерів, а також підкріплена чудовою можливістю реалізувати власні проекти. Learning by doing – один з основних методів роботи у цьому проекті.
     Перше заняття у «Школі змін» «Урбаністика. Принципи існування міста Київ» збагатило знання учнів про планування та розвиток сучасного міста та спонукало відчути власну відповідальність як громадян України.
     Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за проведений захід та з нетерпінням чекають на нову зустріч.