«Мама,тато, я – спортивна сім’я»

Нещодавно, відбувся третій із шести відбіркових турів Чемпіонату Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту. Із нашої школи приймали участь декілька команд-сім’ї учнів 1-4 класів. Команди отримали сертифікати учасника змагань: сім’я Нів`євських із позитивною назвою команди «Щасливчики», посіла 3 місце, а сім’я Сич посіла 4 місце. Ми їх щиро вітаємо та бажаємо успіхів у майбутньому!
     Як зізнаються маленькі учасники, було дуже цікаво. Змагання були наповненні жвавими естафетами. А особливо їм сподобалися конкурс із танцями, де учасникам треба було виконувати рухи під різну музику. Переможці отримали право прийняти участь у фінальних змаганнях Чемпіонату Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту, що підтверджують, вручені їм відповідні Дипломи.
     Висловлюємо подяку благодійній організації «Благодійний фонд «Дніпровський» та, особливо, Стецюрі Денису за організацію та проведення Чемпіонату Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту.

Що ж, бажаємо тримати так і далі!