Свято Букварика у 1-их класах

Школа - це дружна і непорушна, велика сім`я.
Дорослі і діти, як не радіти, родино моя.
Тут всі мужніють і розуміють значимі слова:
Повік жива і не вмира сила добра.

Свято, в школі - щаслива пора
І вирує уся дітвора.
Школа – то є колиска добра.
Вічно юна і вічно жива.

Як швидко пролетів рік. Як виросли першокласники. 35 талановитих зірочок 1-А класу. Сьогодні вони співали, танцювали, грали на сцені, як справжні актори. Заняття в гуртку «Театральна зернинка» не минули даремно.
    Готуючись до свята «Букварикові іменини», ми відчули себе однією дружною родиною, адже разом з нами співпрацювали наші старші друзі - учні 5-А, 6-А та 9-А класів. Вони розучили танці, завітали до нас на свято в ролі  нових підручників, допомогли з технічним та музичним супроводом нашого свята. Ми вдячні за підтримку.
    Попереду ще багато років, нових  відкриттів та злетів. Якими вони будуть? Це залежить від кожного з нас.

23 березня в нашій школі відбулося свято «Прощання з Букварем» у 1-Б класі. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже - закінчується навчальний рік. За цей проміжок часу діти, разом з першим вчителем Чепурко С.Є вивчили всі букви, стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, - в них є бажання до навчання.
    Бажаємо першокласникам успіхів у навчанні, адже на них чекає нові підручники!

Благословенна та ясна година, коли Буквар бере до рук дитина…

Яка це відповідальна мить! З цього часу в житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар – перша сходинка до знань. Ажде саме з цієї книги починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книга ввела першокласників у магічний світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Урочисто й цікаво пройшло прощання з Букварем в учнів 1-В класу. З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті учнів зібралися гості – вчителі та батьки. На святі панувала радісна та дружня атмосфера.