Свято Знань у НВК №167 м. Києва

День Знань завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюючою атмосферою. Звучить урочиста музика, шкільне подвір’я розквітає дитячими посмішками.
     Сьогодні НВК №167 м. Києва гостинно відкриває двері своїм учням, вітаючи їх з початком нового навчального року. Для гімназистів цей день означає початок пори нових пізнань і звершень, а для батьків та вчителів – хвилювання за їх щасливе майбутнє.
     З вітальним словом до присутніх звернулася директор навчально-виховного комплексу Кавун Олена Володимирівна, яка побажала результативного навчання та натхнення у досягненні нових висот, а одинадцятикласникам - здійснення заповітних мрій.
     Незмінним зразком патріотизму та героїзму українців були і залишаються козаки. І цього урочистого дня гімназистів привітав писар славного Війська Запорізького, який зачитав Грамоту славних воїнів Війська Запорізького.

Відчуття єдності, синьо-жовті кольори в яскравому виступі вихованців циркової студії «Флік-Фляк» та учнів, які показали чудовий флешмоб «Ми за мир», супроводжували все свято.

З особливим натхненням вся гімназійна родина виконувала гімн України. З хвилюванням зустрічали свято Першого дзвоника першокласники, які отримали цікаві подарунки від учнів 11-х класів, а також наші випускники, які розуміють, що найкращим внеском у збереження суверенітету нашої держави буде сумлінне навчання.
     Щиро вітаємо усіх зі святом! Бажаємо учням підкорити нові вершини та досягти омріяної мети!