Мовний табір «REGENBOGEN&RAINBOW»

Разом з відкриттям оздоровчого пришкільного табору «Веселка» на базі НВК №167 м. Києва було створено німецько-англомовний табір «REGENBOGEN&RAINBOW», метою якого є підвищення рівня володіння німецькою та англійською мовами школярами. В мовному таборі діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності: не лише у спілкуванні, а й в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо.

У нашому мовному таборі задіяні майже всі вчителі німецької та англійської мови НВК №167 м. Києва. Табір відвідують діти чотирьох вікових груп. На заняттях з наймолодшими дітьми відбувається ознайомлення з німецькою та англійською мовами з використанням дитячих віршів та пісень. Діти середньої вікової групи приймають участь в німецькомовних та англомовних іграх, а найстарші – самостійно організовують театралізовані міні-вистави, беруть участь у вікторинах. Наш проект спрямований на стимулювання дітей до вивчення іноземної мови. Адже процес вивчення мови може бути не лише корисним, а й цікавим та веселим.