Тестові методики

Перед Вами перелік психологічних тестів, актуальних для учнівського середовища, які кожен зможете пройти самостійно; зробити висновки. Та, при необхідності, звернутися до шкільного психолога по допомогу у аналізі результатів!

1. Колірний тест Люшера - методика, що спрямована на діагностику внутрішнього стану людини, стресостійкості, активності, комунікабельності тощо.

2. Тест Сонді (метод портретних виборів - МПВ) - глибинний тест для вивчення несвідомих аспектів особистості. Виявляє важливі риси характеру та ділові якості людини.

3. Тест К. Леонгарда (опитувальник Леонгарда-Шмішека) - опитувальник, що діагностує акцентуації особистості - концепція К. Леонгарда про те, що риси, притаманні особистості можуть поділятись на основні і додаткові.

4. Опитувальник Г. Айзенка на виявлення типу темпераменту - методика, що призначена для виявлення екстраверсії або інтроверсії та рівня емоційної стабільності людини.

5. Опитувальник САН - методика спрямована на оцінку самопочуття, активності та настрою людини.

6. Тест Спілберга-Ханіна - шкала оцінки рівня реактивної та особистісної тривожності людини.

7. Тест Філліпса - методика, що спрямована на діагностику рівня тривожності, пов'язаної з навчанням у школі у дітей віком від 7 до 14 років.

8. Тест інтелектуального потенціалу - методика для швидкої діагностики рівня інтелектуального потенціалу у дітей та підлітків у віці від 7 до 14 років.

Звісно, це далеко не повний перелік тестових методик, які може запропонувати шкільний психолог, а лише найпопулярніші та основні засоби.

Цей список обов'язково буде доповнюватись і продовжуватись!

До зустрічі!