Тиждень початкової школи в НВК №167 м. Києва

«Наша школа початкова –

Це скарбниця знань чудова,

Всі розумні і веселі

У нашій радісній оселі!» - під таким гаслом пройшов у НВК № 167 м. Києва тиждень початкової школи, який включав у себе різноманітні за своїм спрямуванням заходи.

Так учні 1, 3, 4-их класів практично ознайомились зі світом професій у містечку «KidsWill».

Команди третіх класів випробували себе у грі «Найрозумніші».

Цікавою та пізнавальною була зустріч учнів початкових класів з працівниками авіаційного музею на якій діти дізнались багато цікавого зі світу літаків.

Дбаючи про природу рідного краю, а також з метою  дослідження росту рослини, на групах продовженого дня розпочато проект «Зростимо квіточку».

В рамках тижня початкової школи  учні четвертих класів мали змогу доторкнутися до історії нашої держави, помандрувавши у минуле разом з театром «Київська Русь».

Наймолодші – 1-ші класи,  довели усім, що вони спортивні, активні та завзяті! За підтримки батьківської громади класів проведено свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

У світ енергоефективних казок запросили всіх присутніх учні 2-х класів.

Протягом тижня всі учні закладу мали змогу ознайомитись з дивовижним життям початкової школи на фотовиставці.