В НВК №167 м. Києва пройшов тиждень інформатики

Заходи в рамках предметного тижня інформатики були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі та формування відповідальності, креативності.

В 2-А пройшла гра "Знавці комп`ютера". В ході якої учні пригадали призначення основних складових комп`ютера, спробували розгадати закодовані прислів`я та приказки, змогли пояснити запропоновані малюнки та перевірили свої знання у грі "Вірю-не вірю".

В 2-Б класі аналогічна гра пройшла вже під керівництвом учнів 7-А класу, які виступили в ролі не тільки журі, але й досвідчених радників-помічників.

В 3-их класах пройшли уроки-змагання "Весела інформатика".

Учні  4-их класів пройшли інтерактивний курс з інтернет-безпеки On-ляндія, завдяки якому ознайомились з питаннями інформаційної безпеки. Прочитали історії-комікси та перевірили свої знання, відповівши на контрольні запитання.

Учні 7-А класу до Дня безпечного Інтернету підготували інформаційні плакати та провели соціологічне дослідження «Безпечний Інтернет» серед 5-11 класів.