Тиждень безпеки життєдіяльності

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей.
8 вересня 2015 року в НВК № 167 пройшов єдиний урок з пожежної безпеки. Учні навчального закладу переглянули навчальний фільм про історію пожежної охорони міста Києва, службу порятунку 101, а головне, вивчили та запам’ятали правила поведінки під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Традиційно цікаво і змістовно проходять практичні семінари загону юних пожежників «Вогнегасники – теорія і практика».

Для учнів 8-9 класів з лекцією виступив Суховій Олександр Васильович, начальник караулу 13 ДПРЧ.  Олександр Васильович  розповів учням про професію пожежника, звернув  увагу дітей на необхідність дотримуватись правил пожежної  безпеки,  тому  що найкращий спосіб захиститися від пожежі - не спричинити її.