Урок мужності «Це повинен знати кожний! Небезпечні знахідки»

23 вересня 2015 р. в НВК №167 м. Києвавідбувся Урок мужності  «Це повинен знати кожний!Небезпечні знахідки» за сприяння голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Горбунова Ярослава Володимировича. Враховуючи реалії сьогодення,тема уроку звучить надзвичайно актуально.

Гості, а серед них: голова археологічного пошуково-патріотичного об’єднання «Відновлення минулого»  Семенков В. М., представник благодійного фонду «Відродження рідної України» Поповська А. В., представники громадського формування з охорони порядку та державного кордону,експерт з розмінування МНС Світлорусов О.В., застерегли учнів від нехтування правиламиповедінки з небезпечними знахідками.

На уроці діти мали можливість переглянути цікавий та повчальний фільм,а також розглянути муляжі деяких типів мін та гранат, які були знайдені членами пошукового загону за останній час.

Учні щиро подякували поважним гостям за пізнавальну бесіду і пообіцяли дотримуватись і надалі правил, які рятують життя.