Відкрито оздоровчий пришкільний табір «Веселка» на базі НВК №167 м. Києва

Літо – найулюбленіша пора, на яку завжди з нетерпінням чекають діти. Відпочинок у таборі - це зустріч з новими друзями, приємне спілкування, веселі розваги, ігри та незабутні враження!

2 червня 2015р. ласкаво відкрив свої двері для дітей оздоровчий пришкільний табір «Веселка» на базі НВК №167 м. Києва. На дітей чекає насичена різноманітними культурно-масовими та спортивними заходами програма: інтелектуальні ігри, майстер-класи, змагання, цікаві зустрічі, екскурсії,відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, робота літнього мовного табору. Кожен зможе знайти собі заняття для душі і випробувати себе у будь-якій справі. А добрий і веселий настрій сприятимуть хорошому відпочинку та оздоровленню дітей.