Урочисте вручення Німецьких мовних дипломів учням НВК №167 м.Києва

31 серпня 2015 року в Києві відбулося урочисте вручення Німецьких мовних дипломів рівня А2/В1 у Київському міському будинку вчителя. Цю подію очікували з нетерпінням 14 дипломантів НВК №167 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови.

Вітальне слово Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні, пана д-ра Вайля глибоко вразило присутніх. Він був задоволений кількістю бажаючих вивчати німецьку мову, пообіцяв всебічну підтримку бажаючих надалі вивчати німецьку а також те, що найкращі знавці мови отримають стипендію для навчання в Німеччині й в майбутньому зможуть працювати в цій країні.

Директор Німецької школи в Києві пан Уве Герч наголосив, що німецька мова займає друге місце після англійської та підкреслив в своїй промові важливість знання іноземних мов. Він побажав всім дипломантам успіхів в складанні наступного екзамену на рівень В2/С1.

Пані Кізевальтер, радник з питань вивчення німецької мови, урочисто вручила Німецькі мовні дипломи, закликала всіх учнів не припиняти вивчати німецьку мову й залишатися їй вірними. Всім дуже сподобались мудрі вислови Генрі Форд: «Кожен, хто перестає навчатися – старішає, не важливо, у 20 або у 80 років. Кожен, хто продовжує навчатися – залишається молодим, не  важливо, у 20 або у 80 років.».

Щиро дякуємо вчителям, які підготували учнів до екзамену рівня А2/В1, а саме пану Міхаелю Ерліху, Максименко П.В. і всім вчителям, які брали участь в підготовці до DSD I – іспиту.