Вручення Німецькомовних дипломів

28 травня 2014 р. в приміщенні Посольства ФРН відбулося урочисте вручення Німецькомовних дипломів DSD (Deutschsprachiges Diplom) учням українських DSD-шкіл, серед них одинадцятикласникам НВК №167 з поглибленим вивченням німецької мови.

На початку заходу, який став доброю традицією, з вітальним словом виступив Посол ФРН пан д-р. Вайль. До вітань долучились керівник Німецької академічної служби обмінів DAAD в Україні пан Кюхлер та координатор програми DSD в північній та центральній Україні пані Кізевальтер.

Дипломи вручали пані Кізевальтер, культураташе пан Лехельт та його заступник пан Рояманех.

НВК №167 з поглибленим вивченням німецької мови є учасником програми DSDз 2008 року. В рамках цього проекту учні мають можливість за спеціальною програмою та матеріалами, інтегрованими в заняття, підготуватися до міжнародного екзамену та скласти його безкоштовно на рівнях А2/В1 та В2/С1.

Екзамен рівня ІІ складають учні 11 класу в грудні-січні в два етапи: письмовий (читання, аудіювання., письмо) та усний (непідготовлене та підготовлене монологічне мовлення з подальшим обговоренням з членами комісії). Перевіряються роботи в Німеччині екзаменаторами Центрального Управління з питань шкільної освіти за кордоном.

За підсумками цього року міжнародний екзамен з німецької мови шість учнів 11 класу НВК 167 склали на рівень С1, сім на рівень В2 згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти.