Вибори президента шкільного парламенту НВК №167 м. Києва

23 жовтня 2015 року в НВК №167 м. Києва відбулась звітно-виборча конференція лідерів шкільного самоврядування, адже закінчився термін перебування на посаді президента учениці 11-Б класу Турчин Анни та інших голів секторів шкільного парламенту.

Від кожного класу з 5 по 11 було запрошено по 5 делегатів, які повинні були проголосувати за одного із кандидатів у президенти. Таких кандидатів було два – Мелкозерова Ольга, учениця 10 класу, та Розовик Дар’я,  учениця 9-А класу.

Анна Турчин виступила перед учасниками конференції  та побажала успіху кандидатам у президенти. А також перед учнями зі своїми промовами виступили кандидати. Делегати мали змогу ознайомитися з передвиборчими програмами і проголосувати. Рахункова комісія підрахувала голоси, і переможцем стала – Мелкозерова Ольга.

Вітаємо і бажаємо успіху у парламентському житті.