Використання коштів

Шановна громадо навчального закладу. У  цьому розділі  будуть розміщуватися матеріали фінансової звітності за квартал та рік щодо витрат коштів ГО «Наші діти». Також постійно буде надаватися інформація про матеріальні цінності, обсяг ремонтних робіт та роботи по обслуговуванню, які ми отримуємо за рахунок бюджетних коштів. Ви зможете проаналізувати всі витрати, зробити висновок, чи не дублюються придбання за бюджетні кошти та кошти батьків, чи достатньо бюджетного фінансування, щоб задовольнити всі потреби школи для забезпечення навчально-виховного процесу та  своєчасно реагувати   на вирішення  оперативних проблем .

Звіти за кожен місяць по ГО «Наші діти» будуть і надалі розміщуватися у розділі «Інформація для батьків»/«ГО «Наші діти».

Щиро дякуємо за співпрацю.