Акція «Вишиванка»

9 листопада в НВК №167 м. Києва відбулася акція «Вишиванка». Усі учні з 1-х по 11- ті класи прийшли до школи у вишиванках, а учні 6-А та 10-А класів зранку вітали усіх щирими посмішками та побажаннями на майбутній день у формі народних прислів’їв та приказок. Цей захід уже став традиційним для нашого навчального закладу і не випадково, бо сьогодні молоде покоління наповнюється патріотичною гордістю за Україну.

«Для народу, що упродовж століть прагнув визнання, - мова не просто засіб спілкування, найголовніша форма ідентифікації», - каже президент Ради учнівського самоврядування Мелкозерова Ольга. «А ще українська одна з наймилозвучніших мов світу», - додає Євченко Анна голова організаційного сектору. А усі учасники акції закликають: «Будьте свідомими! Пишайтеся мовою свого народу!»