Учні НВК №167 м. Києва відвідали Національний музей історії України, де відбулося відкриття виставки «Поляки і німці. Історії діалогу»

20 жовтня 2016 року учні НВК №167 м.Києва відвідали Національний музей історії України (НМІУ), де відбулося відкриття виставки «Поляки і німці. Історії діалогу», що виникла на основі постійної експозиції просто неба «Відвага і примирення», розташованої у Кшижовій біля Свідніци. Ця виставка підготовлена Музеєм історії Польщі у співпраці з Фундацією «Кшижова»для європейського примирення з нагоди 25-річчя Богослужіння Примирення.
    На відкритті виступали директор Польського Інституту у Києві Ева Фігель, керівник відділу культури Посольства Німеччини в Україні Крістіан Гаттендорф, голова правління Фундації «Кшижова» для європейського примирення Рафал Борковський, генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська.
    В межах відкриття Рафал Борковський прочитав публічну лекцію «Польсько-німецьке примирення на прикладі діяльності фундації «Кшижова», окресливши еволюцію налагодження польсько-німецьких стосунків від богослужіння в Кшижові, котре відбулося за три дні до падіння Берлінської стіни, й  до теперішнього часу.
    Виставка інстальована на території НМІУ та діятиме впродовж місяця, від 20 жовтня до 20 листопада 2016 р., де всі бажаючи можуть її оглянути.