Добра справа у подарунок мужнім серцям

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці учні, батьки  та вчителі НВК №167 м. Києва провели  благодійний ярмарок та патріотичні  майстер-класи, де кожен мав можливість навчитися робити своїми руками орігамі, плести маленькі віночки з бісеру, красиві браслети зі стрічок у кольорах українського прапору. А дівчата 8-А та 8-Б класів усім бажаючим красуням заплітали коси, робили патріотичний манікюр та грим.

Дитячі поробки, листи та малюнки учнів вкотре будуть передані бійцям 12-го батальйону, які мужньо захищають наш мир і спокій у зоні АТО. Також,бійцям будуть передані комплекти термобілизни. Зібрані на  акції кошти будуть використані для формування наступної допомоги для нашого батальону.

Зокрема, з 10800 грн., які залишилися станом на 01.10.2014р., 3000 грн. як матеріальна допомога були надані пораненому бійцеві Пенделеєву К., вчителю історії сш№104, на 3850 грн. закуплено та передано до 12 батальйону 7 комплектів термобілизни, на 900 грн. – шкарпетки та білизна.

Бійцям батальйону також передані дитячі поробки, які були виготовлені на майстер-класах.

За результатами проведення ярмарку зібрано 3100 грн. На ці кошти будуть закуплені ліки за замовленням бійців 12 батальйону.

Ми щиро сподіваємося, що Пресвята Богородиця оберігатиме усіх Захисників Вітчизни, як колись вона була заступницею козаків.