Благодійна акція «З любов’ю в серці»

Новий рік – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят і для малечі, і для дорослих. З його настанням кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Це свято, коли ми ділимося зі своїми рідними частинкою нашого серця, турботою та увагою. Але, нажаль, світ влаштований так, що не всі діти отримують подарунки до цього дня. Тож учні, батьки та вчителі НВК №167 м. Києва напередодні такого великого свята спробували себе у ролі добрих помічників діда Мороза, долучившись до благодійної акції «З любов’ю в серці».
     Головна ідея акції не нова, але дієва – кожен мав можливість принести з дому  іграшки, одяг, книжки та канцелярське приладдя та поділитися теплом власної душі з ближніми. Всі подарунки були відвезені до Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.
     Усі учасники акції отримували символічне сердечко. А з цих малих сердець  представники ради учнівського самоврядування створили велике серце.
     Як відзначили всі учасники, завдяки цій акції кожен може подарувати казку знедоленим людям і, можливо, навіть повернути віру в диво.
     Дякуємо усім, хто не залишився осторонь і долучився до акції!