Загальношкільні батьківські збори

08 вересня 2015 року в навчально-виховному комплексі № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізованій школі І ступеню – гімназії) м. Києва  відбулися загальношкільні батьківські збори. На збори для зустрічі з батьками завітали голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Горбунов Ярослав Володимирович, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна, начальник відділу управління освіти Вовк Ольга Антонівна, начальник профілактично – правового відділу служби у справах дітей Вернигора Валентина Георгіївна.

Горбунов Ярослав Володимирович подякував батькам учнів та педагогічному колективу за підготовку навчального закладу до нового 2015-2016 навчального року, відповів на ряд запитань щодо фінансування освіти, благоустрою території мікрорайону. Наталія Василівна Іваніна привітала батьків та вчителів з початком нового навчального року, зазначила, що  навчальний заклад займає одне з провідних місць серед  навчальних закладів Дніпровського району. Батьки учнів  з радістю сприйняли інформацію про комплекти парт, які були придбані за бюджетні кошти  та передані нашому навчальному закладу.

Ми розпочали новий навчальний рік. Маємо надію, що завдяки взаємодії  педагогічної, учнівської та батьківської громад  та за сприяння районної влади він буде не менш успішним, ніж попередні.