Тренінг з базових навичок надання домедичної допомоги

07 грудня 2016 року учні 5-6 класів НВК №167 м. Києва відпрацювали  базові навички надання домедичної допомоги. Тренінг провели досвідчені інструктори ГО "Захист патріотів"- на запрошення волонтерів благодійного фонду "Дніпровська ініціатива" в рамках соціально-освітнього проекту "Щоденник добрих справ". Мета проекту, який фонд втілює з 14 листопада у кількох школах Києва, - популяризація принципів та напрямків волонтерського руху серед учнівської молоді.
     Упродовж 6 годин насиченого практикуму діти отримали знання про те,  як оцінювати місце події, викликати швидку і рятувальні служби, довідалися що такеланцюг виживання при зупинці серця, ознайомилися із функціями і призначенням зовнішнього дефібрилятора та вчилися ним користуватися, практикувалися зупиняти кровотечі, проводити серцево-легеневу реанімацію. Такі навички допоможуть їм не розгубитися в скрутних ситуаціях, якщо поруч комусь раптом стане зле і потрібна буде їх допомога.

Ці знання вкрай важливі для будь-якої людини, незалежно від віку та статі. І тим паче дітям, які нерідко травмуються під час активних ігор на вулиці. Адже перша домедична підготовка - це не лише один із важливих напрямків волонтерської діяльності для мужніх серцем та сильних духом людей, а й має бути нормою для кожного з нас у сильній духом європейській Україні.
     Увесь тренінг супроводжувався насиченим інтерактивом. Школярів вчили напрацьовувати необхідні навички на навчальних манекенах. Діти із задоволенням слухали інструкторів, вправно реагували на їх підказки, заповзято відпрацьовували завдання. Наприкінці тренінгу учні отримали від своїх наставників симовлічні подарунки на згадку про гарну роботу та корисне знайомство.

Дякуємо ГО «Захист патріотів» та Благодійному фонду «Дніпровська ініціатива» за довіру, підтримку та хорошу командну роботу!