Тиждень трудового навчання

Чи знаєте ви як випрасувати одяг без праски? А позбавитися від застарілих плям? А зробити так, щоб молоко ніколи не «збігло»? Може, хочете приготувати парфе або щось з китайської кухні? Тоді варто було завітати на Тиждень трудового навчання, що тривав з 10 до 14 грудня 2018 р. Корисні поради, рецепти різноманітних смачних страв, цікаві майстер-класи та конкурси, що відбувались протягом Тижня, із захопленням згадують учні навчального закладу. Учителі трудового навчання, Єрмоленко В.В. та Миронов О.О., відкрили «Творчу майстерню», в якій народжувались новорічні подарунки: щасливі браслети, листівки, чарівні сніжинки  та янголи, святкові пакунки. А учні дев’ятих класів підготували сюрприз для вчителів навчального закладу, запросивши їх до світлиці на дегустацію страв української кухні. Зустрічали, як водиться, хлібом з сіллю. Співали українські пісні, розповідали про історію української кухні, про звичаї українського народу. Святковий настрій, створений під час Тижня трудового навчання, перейшов у підготовку до Новорічних свят. А проведені заходи залишили теплі та радісні спогади.