Літні табори-2018

Шановні батьки! Настав час подумати про відпочинок Ваших дітей влітку. Літо 2018 року буде очікуваним, приємним та корисним, якщо Ви скористаєтесь цією інформацією.

Пропоную до Вашої уваги 2 табори.

1. Дитячий табір «Чайка»  Розташування табору: Україна, с. Чайки, вул. Замління 15.
Термін: 02.06.2018-15.06.2018.

Є на  Київщині країна дитинства, не позначена ні на одній карті. Проте вона особливими кольорами розмальована в пам'яті тих дітей, яким хоч  раз пощастило побувати в «Чайці». Не вистачить при цьому всіх барв веселки, щоб повністю описати або змалювати ті дні.Вони пролітають в особливій атмосфері, які створюють працівники в співавторстві з природою.
    Хто побував  у країні спорту, здоров'я, туризму, сміху, конкурсів, розваг, подорожей, процедур, вистав, смачних обідів, змагань, ще знаходячись в закладі, обов'язково мріятиме  про те, щоб знову і знову повертатися в особливий колектив, де вже через хвилину всі стають друзями. «Чайка» - країна щасливого дитинства, небайдужа до кожного, хто стає її жителем.
    Діти будуть проживати у котеджному будиночку. У кімнатах на 2 і 4 дитини встановлений телевізор, холодильник, міні-кухня і сучасні дитячі меблі, які забезпечують комфортний відпочинок.
    У 500м від головного корпусу і в 50 м  від будиночків котеджного типу, розташований власний пляж табору. Пляж займає близько 0,5 га упорядкованої піщаної надрічкової зони. Для зручності відпочивальників розміщені роздягальні, туалет, зовнішній душ з підведеною гарячою  і холодною водою, лежаки, пляжні парасольки, тіньові навіси, столи зі стільцями для відпочинку і настільних ігор, тенти, гамаки, поле для пляжного волейболу, інвентар для гри в бадмінтон і м'ячі.
    Водні процедури проходять у супроводі вихователів, після визначення температури води. Плавання проходить на позначеній  буйками акваторії річки, під безпосереднім наглядом  інструкторів по плаванню і медпрацівників. Наявний рятувальний пост з необхідним інвентарем.

2. Літній дитячий табір "КАРПАТСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН" розташований на висоті 320 метрів над рівнем моря, в екологічно чистому регіоні Карпат в Закарпатті. Власна окрема, потопаюча в зелені , територія.
    Кришталево чисте, цілюще повітря дають можливість оздоровитися знаходячись в таборі упродовж табірної зміни - 14 днів з 24 червня по 07 липня.
    Неймовірна краса Карпатських  гір нікого не залишить байдужим! У чудовому кліматичному районі діти не лише зможуть відпочити і оздоровитися, а й весело і з користю провести літні канікули. Тут діток чекають комфортні умови мешкання, заняття спортом, ефективна програма вивчення англійської  мови. Підготовлена насичена і яскрава анімаційна програма.
    Табір має один новий 4-ти поверховий корпус, побудований в 2015 році.  На території табору є ресторан колиба, в якому проходить  5-ти разове  харчування дітей. Тінисті альтанки, майданчик для проведення заходів і дискотек, власні сауни для оздоровчих процедур. Спортивний майданчик і міні футбольне поле знаходяться в поряд зтабором, спортивний зал на території і  найбільша гордість - 3 власних  плавальних басейни: 2 відкритих і один закритий.

Тел. 097-794-61-31 Людмила Іванівна