Вшанування переможців інтелектуальних конкурсів

Кінець травня відзначився ще однією приємною подією – вшануванням переможців  відразу декількох інтелектуальних конкурсів: «Геліантус», «Соняшник» і «Патріот», що проходили у НВК №167 м. Києва протягом навчального року.

20 учнів отримали дипломи переможців природознавчого конкурсу «Геліантус» в початковій школі, а три учні середньої школи (Засенко Олександр, Черкаська Катерина і Левчук Владислав) – грамоти з фізики та географії. Надзвичайно цікаві завдання про рослинний і тваринний світ, корисні копалини, рельєф , екологію, ілюстровані запитання і ребуси спонукали учасників до творчого пошуку і розкриття  інтелектуальних здібностей, надихали  до пізнання нового та незвіданого.

Конкурс з українознавства «Патріот» приніс  абсолютну перемогу учневі 2-А класу Янушевичу Данилу (І місце), ученицям 2-А класу Ніштун Діані, Сич Соломії, Пелішок Ярині (ІІ місце) і учениці 3-А класу Глущик НаталіЇ (ІІІ місце) серед  35 учасників  нашого навчального закладу. Патріотизм у сучасному житті став невід’ємною частиною кожного українця. Дуже приємно усвідомлювати, що учні нашого навчального закладу  достатньо обізнані в історії, звичаях та традиціях українського народу.

Українознавча гра «Соняшник» також порадувала своїми здобутками. 76 учасників конкурсу серед  учнів других- сьомих класів. І 31 учень здобуває диплом переможця в початковій школі, 3 учні – диплом ІІІ ступеня регіонального рівня. «Соняшник» дав учням можливість розкрити свої здібності при виконанні творчих завдань, перевірити  грамотність та вміння логічно мислити, спонукав до самостійної пошукової діяльності, занурив до бездонних джерел української культури  та історії.

Вітаємо наших переможців та учасників і зичимо сил, натхнення і бажання долати нові вершини у здобутті міцних знань. Віримо у ваші майбутні перемоги! Чекаємо на вас у новому навчальному році!