Благодійний ярмарок в НВК № 167 м. Києва

19 листопада 2018 року у Навчально-виховному комплексі № 167 м. Києва пройшов благодійний ярмарок, присвячений збору коштів до Дня Гідності і Свободи для поранених учасників бойових дій на Сході України, які перебувають у військовому госпіталі на лікуванні. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власноруч створені вироби.
    На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.
    Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – пироги, тістечка, печиво, мафіни, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

Підготувалися класи креативно не тільки до вибору страв. Загалом усі підійшли до завдання досить творчо. Аби відрізнятися та продати якнайбільше страв, продавці вдягали вишиванки, вигукували заклики та навіть співали!

Домашню випічку охоче розкуповували як учні, так і батьки учнів, і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі тішилися гарним настроєм своїх учнів.
    На кошти, зібрані в кількості 26 363 грн., будуть придбані товари, відповідно до замовлення військового госпіталю.