Шкільний одяг

Останнім часом багато суперечливих думок вируєнавколо питання шкільноїформи. Ні у кого не виникає сумнівів, що одяг, у якому наші діти перебувають більшу частину дня, має бути комфортним, безпечним для здоров’я та елегантним.
    Протягом листопада-грудня учні, батьки та вчителі нашого навчального закладу теж долучились до обговорення цього питання.
    За результатами обговорення, які зафіксовані у протоколах батьківських зборів, більше, ніж 70% учнівсько-батьківського колективу виступили за наявність одягу ділового стилю з елементами кежуал. Цей вибір був підтриманий і педагогічним колективом.
    Такий одяг для хлопців може бути поєднанням класичних штанів або джинсів темно-синього, чорного, сірого, коричневого кольорів із сорочками, однотонними трикотажними светрами, сорочками поло, жакетами, жилетами, тенісками.
    Дівчатам пропонуються: плаття, ділові костюми, сарафани для офісу, спідниці з блузами, сорочками, класичні штани, чиноси, штани – банани, скінні, джинси темних кольорів. У зимовий період допустимі однотонні светри-гольфи, класичний кардиган, жилети, піджаки.

Звертаємо вашу увагу на перелік одягу, неприпустимий для учнів під час проведення шкільних занять. А саме: спортивний одяг (винятком є уроки фізкультури), толстовки, кофти з капюшоном, кофти – кенгуру, одяг, прикрашений паєтками,  двозначними принтами та з дискримінаційними написами; прозорі сорочки та блузи з глибоким декольте, майки; джинси світлих кольорів, з розрізами, аплікаціями та стразами; хутряні жилети.

Відповідно до правил гігієни та санітарних норм, у період опалювального сезону в учнів обов’язково має бути змінне взуття.
    Сподіваємось, що елегантний, зручний та безпечний шкільний одяг стане предметом гордості для наших учнів і батьків. Адже вміння одягатись, мати смак до одягу – це теж частина виховання.