«Кольоровий тиждень» початкової школи

02 квітня 2018 року у НВК №167 м. Києва розпочався тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Понеділок виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.

Вівторок у нас був зелений день. День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже сьогодні ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Найкраще про це свідчать малюнки та творчі роботи другокласників.
    Першокласники взяли участь у майстер-класі по виготовленню великодніх кошиків. Яскраві квіти, різнобарвні писанки та жовті курчатка прикрасили дитячі поробки та створили передсвятковий настрій у малечі.
    Учні 3-В класу провели кольорову вікторину, завдяки якій пересвідчилися у розмаїтті та багатстві кольорів у нашому житті, а також перевірили свою кмітливість та інтелект. А ще слухали зелені казки, створені дитячою уявою...

Середа, 04 квітня, зафарбувалася у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів.Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.

А четвер у нас був червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Сьогодні ми мали змогу переконатися у цьому.
    Учні 3-А і 3-Б класів взяли участь у великодньому майстер-класі по виготовленню святкових писанок у техніці декупаж.
    У 3-В класу цей день був з солодким присмаком від відвідування Київської кондитерської фабрики «Рошен». Адже так цікаво побачити, як виготовляють твоє улюблене печиво на власні очі.
    У 4-Б класі  пройшов культурологічний проект «Наша мова калинова». Діти мали змогу зануритися до українських традицій і звичаїв, відчути єднання у народних хороводах, замилуватися красою рідної мови та милозвучністю української пісні.

Різнобарвними пазлами склався у нашій шкільній родині останній день тижня – веселковий. Він припав на передсвяткові дні світлого Великодня. У початкових класах говорили про свято, розписували писанки, прикрашали великодні дерева, ділилися позитивними враженнями один з одним.
    Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з обличь дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!