Участь учениць НВК № 167 м. Києва у міжнародних молодіжних дебатах «Jugend debattiert international»

Прекрасну можливість опанувати мистецтво ведення бесіди, дискусії, суперечки дають дебати в рамках Міжнародного конкурсу «Молодь дебатує», який щорічно проводиться під патронатом Гете-Інституту. 20 березня відбувся конкурс «Молодь дебатує» серед учнів старших класів київських ДСД-шкіл. Учениці 10 класу Костенко Анна та Мовчан Марія достойно представили свій навчальний заклад, дискутуючи німецькою мовою на теми «Чи необхідно ввести в українські школи 12 рік навчання?» та «Чи потрібно запровадити в Україні державне медичне страхування громадян?» Конкурс «Молодь дебатує» щорічно проводиться з метою демонстрації вирішення будь-яких конфліктних ситуацій мирним шляхом за допомогою обговорень.