«Видатні українці, які прославили нашу країну». Дослідження учениці 10-А класу Козіної Катерини

Підготувала Козіна Катерина, учениця 10-А класу НВК №167 міста Києва, для участі в конкурсі канадсько-української організації OWLз нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді.

«Україна не була якимось географічним поняттям для мене. Україна була в моєму серці – там де я. Тому все моє життя, де б я не був, я діяв як українець».

Богдан Гаврилишин

Щоб зрозуміти справжню велич особистості недостатньо дізнатися про її досягнення.Потрібнооцінити її справи та вчинки, моральні принципи та мотиви.Саме в цьому сенсі мене вразив великий мрійник і оптиміст, відомий меценат, авторитетний вчений-економіст і справжній український патріот – Богдан Гаврилишин.

За 90 років свого дивовижного життя Богдан Дмитрович встиг попрацювати в 89 країнах на п’яти континентах. Багато країн, як то Канада, Швейцарія, Індія щиро бажали бачити його своїм громадянином. Та де б він не викладав, які б компанії не виводив на світові ринки, чиї б державні системи не вдосконалював – незмінно вітався так: «Гаврилишин, українець».

Його життя – це майже вікова історія перемоги незламної сили духу і наполегливості над численними викликами долі.Цедраматична історія гартування юного хлопця лихами війни і окупації. Захоплююча історія неймовірних злетів і досягнень.Іврешті, щаслива історія здійснення мрії великої людини, яка вчить і надихає своєю мудрістю і досвідом тисячі молодих людей не тільки в Україні, а й в усьому світі.

«Усе, що я робив у житті, я починав з мрії».

Богдан Гаврилишин

Якщо вас зацікавила ця публікація, пропоную переглянути відео