Зустріч ДСД-випускників з різних країн світу

18 листопада 2016 року в НВК № 167 м. Києва відбулась зустріч ДСД-випускників з Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Молдови та, звісно ж, України в рамках проекту «Зустрічі Alumni». Було приємно зустріти в цій делегації й нашу випускницю Єлизавету Васецьку. Молодь познайомилась з учнями 10 класів НВК №167 м. Києва, поділились досвідом про складання іспитів з майбутніми ДСД-кандидатами. Студенти німецьких вузів розповіли про свій шлях до навчання у Німеччині.
    Про наш навчальний заклад вони теж дізнались завдяки чудовій презентації учнів 10-го класу Анни Ебель, Юлії Пофатної, Яни Курганової, які провели екскурсію для гостей та заглянули разом з ними на кілька уроків німецької мови. Діти шостого класу цьому дуже зраділи, почали задавати питання, а другий клас вітав делегацію на своєму уроці гарною пісенькою про маму німецькою мовою. Спасибі дітям за теплий прийом і вчителям Карпіковій Олені Іллівні та Некрасовій Дар’ї Валеріївні за гостинність.
    Завершувала захід дискусія алюмні та учнів 10 класів про програму Німецькомовного диплому та навчання у Німеччині, яку модерував пан Міхаель Ерліх, програмний ДСД-вчитель НВК №167 м. Києва. Цікава та інформативна зустріч дала можливість познайомитись та поділитись досвідом колишнім та майбутнім ДСД-кандидатам.

Що таке зустрічі Алюмні? В Україні діють 25 ДСД-шкіл, які готують учнів до складання іспиту на Німецькомовний диплом рівня В2/C1 і, таким чином, дають можливість отримати визнаний у всьому світі диплом про знання німецької мови, дійсний все життя. Частина випускників розпочинає навчання в Німеччині одразу ж, готуючись до вступу в університети спочатку один рік у коледжі, частина навчається в Україні, а потім вчиться в магістратурі в Німеччині. Дехто отримує додаткову освіту по закінченні українського ВНЗ. Всі ці випускники ДСД-шкіл розкидані по світу. Зустрічі покликані налагодити контакт між ними на місцях для розбудови громадянського суспільства в країнах, де вони проживають.