Учні НВК №167 м. Києва відвідали Нюрнберзький паперовий театр і стали глядачами вистави «Щасливий Ганс» - казки, що приносить щастя.

З нагоди фестивалю-відкриття Українсько-німецького року мовучні київських шкіл з поглибленим вивченням німецької мови були запрошені на виставу Нюрнберзького паперового театру «Щасливий Ганс», яка відбулася в понеділок 11 вересня 2017 року в приміщенні Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва. Нагода відвідати її випала й учням нашого НВК №167, а саме 8-А класу.

Вистава розрахована на дорослих та дітей віком від 5 років, які теж стануть дорослими.

Як і багато інших людей, Нюрнберзький паперовий театр ставив собі запитання: як прожити щасливе життя?Та знайшли щонайменше одну відповідь на своє запитання: актори Паперового театру «ламають комедію» навколо теми «Щастя».Вони досить неординарні особистості. Девід уже протягом року разом із дружиною и дитиною живе у юрті… та грає на акордеоні. Йоганнес 15 років займається паперовим театром… та грає на віолончелі. Клаус разом із своїми друзями протягом 25 років вирізав фігурки маріонеток… та грає на барабані. Разом вони граютьказку «Щасливий Ганс».

Вистава частково розвивалася на базі казки за допомогою діалогу з публікою, з музикою, з ліричними відступами, філософськими питаннями та кумедною подачею матеріалу, потребувала достатніх знань мови на рівні А2, хоча й зі сцени працював перекладач. Актори не давали дітям шансу відволіктися від перегляду та постійно витримували інтригу. Навіть головного персонажа майстрували прямо на сцені.

Біла паперова стіна – це їхня «сценічна декорація», на якій за допомогою світла і тіні вони «малювали» свої розповіді. Під звуки акордеону, віолончелі та ударних інструментів казка розпочала свій пошук щастя. І раптом виник несподіваний поворот подій. Звісно, у акторів своє уявлення про щастя і тому казка братів Грімм перетвориласяу розповідь про «валове соціальне щастя».І, можливо, ця казка стане дійсністю.