Проект GoCamp у НВК № 167 м. Києва

Колектив НВК № 167 м. Києва виборов право брати участь у міжнародному соціальному проекті GoCamp. Завдяки  цьому проекту в навчальних закладах України працює 1000 волонтерів з різних країн світу. Проект реалізується у двох напрямках: робота волонтерів у школах протягом квітня та організація пришкільних мовних таборів протягом червня 2017 року.
    Метою проекту є виховання нового, всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21 століття. Завданням проекту є розвиток життєвих вмінь та цінностей, подолання мовного бар’єру, сприяння обміну культурними цінностями та розширенню світогляду, популяризація волонтерського руху в Україні, подолання стереотипів серед іноземців щодо України, сприяння позитивному позиціонуванню України в світі.
    26 квітня 2017 року в нашому навчальному закладі  в рамках проекту GoCamp відбулася екологічна конференція, у якій взяли участь команди 15 шкіл-учасників проекту з міста Києва та Київської області, а також 15 волонтерів з Великої Британії, США, Арабських Еміратів, Словенії, Турції, Єгипту, Канади, Польщі, Франції, Австралії, Пакистану. У роботі конференції також взяли участь Іваніна Наталія Василівна, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Горбунов Ярослав Володимирович, депутат Київської міської ради, Залюбовська Любов, координатор міжнародного проекту GoCamp, Лук’янова Віталіна Віталіївна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри екології та БЖД Національного транспортного університету.

Протягом конференції учні презентували свої шкільні проекти екологічного спрямування. Волонтери також не залишились осторонь. Багато цікавої інформації отримали учні про організацію екологічного руху в різних країнах світу. Завершилась конференція яскравим флешмобом, який підготували волонтери.

Дякуємо команді GoCamp за чудову можливість працювати разом!