До уваги батьків!

Шановні батьки!

Щодо ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ. Хочу  звернути Вашу увагу, що відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.10.2019 року № 1893 «Про організацію профілактичних заходів щодо захисту населення м. Києва від захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекціїв епідемічний сезон 2019-2020 років»  кожен заклад освіти  самостійно приймає рішення щодо призупинення занять в окремих класах чи в усій школі.

Щоденно ми проводимо моніторинг щодо рівня захворюваності  учнів. У школі також здійснюються необхідні заходи щодо забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних вимог, повітряно-теплового режиму, також проводимо кварцування кабінетів.

Просимо Вас уважно слідкувати за станом здоров’я  Вашої дитини. При виявленні перших ознак захворювання звертатися до лікаря, не відправляти хвору дитину до школи  та своєчасно ставити до відома про причину відсутності класного керівника для достовірності результатів моніторингу. Здоров’я дітей та підтримка колективного імунітету – відповідальність кожного.

Бережемо себе, своїх дітей і будемо всі здорові!!!

З повагою, директор Кавун Олена Володимирівна.