Вшанування переможців інтелектуальних конкурсів

Учні НВК №167 м.Києва активно беруть участь в інтелектуальних конкурсах різного тематичного спрямування. Подібні  конкурси мають на меті розкрити розумовий і пізнавальний потенціал учнів, надати їм можливість розвивати свої  здібності, зацікавити поглибленим вивченням шкільних предметів.

Особливо приємно, що кількість учнів, які беруть участь в інтелектуальних конкурсах,  неупинно зростає з кожним роком. Серед 120 учасників осіннього етапу конкурсу «Колосок» природничого спрямування було 77 учнів 1-2 класів, 34 учні 3-4 класів, 1 п’ятикласник,1 восьмикласник і 7 учнів 9-11 класів. Найвищу нагороду («Золотий колосок») отримали 50 учнів нашого навчального закладу, друге місце( «Срібний колосок») посіли 40 учнів.

Вперше в цьому навчальному році була започаткована Міжнародна гра  зі світової літератури «Sunflower». Серед 59  учасників – учнів НВК №167 м. Києва вже запалали маленькі зірочки перемог: шість дипломів переможців в початковій школі отримали Корнішин Дмитро (2-А), Янушевич Данило (2-А), Лисенко Софія (2-Б), Шевченко Вікторія (2-А), Ніштун Діана (2-А), Мільохін Денис (2-В), два дипломи ІІ ступеня Всеукраінського рівня отримали учні 6-Б класу Левчук Владислав і Максимук Максим, один диплом ІІ ступеня регіонального рівня  отримав Усадський Олександр (8-Б).

Вітаємо наших переможців і бажаємо наступних звершень!!!