Новорічна казка в НВК №167 м. Києва

Дух новорічних свят заполонив НВК № 167 м. Києва. Знову повернутися в дитинство і відчути присмак новорічної казки, створити передсвяткову атмосферу дозволили  творчі майстерні, що відбулися у навчальному закладі. За допомогою чарівниць-майстринь, які проводили заняття, народжувались тендітні різдвяні янголята (майстер Полозюк Олена, викладач Центру дитячої та юнацької творчості), дивовижні розписні пряники  (майстер Немтирєва Олександра), вишукані новорічні іграшки (майстер Мамоян Світлана), веселі фетрові ялинки (майстер Чепурко Світлана, вчитель початкових класів НВК № 167 м. Києва). Ще раз хочеться подякувати тим, хто подарував хвилини радості та натхнення, відчуття захоплення від можливості доторкнутися до новорічного дива, а саме директору НВК №167 м. Києва Кавун Олені Володимирівні та всім тренерам!А той факт, що до проведення майстер-класів долучилися і мами наших учнів, ще раз доводить, що Новий рік – це родинне свято. Нехай він буде для всіх щасливим!
     З Новим Роком та Різдвом Христовим!