Установча сесія НУТ «КВАНТ» НВК № 167 м. Києва - колективного члена Київського територіального відділення МАН України

У НВК № 167 м. Києва вересень традиційно багатий на події. Щойно закінчилася декада фізичного виховання, а на зміну їй прийшла чергова важлива подія. 28 вересня 2017 року відбулась установча сесія шкільного наукового учнівського  товариства «КВАНТ». На сесії зібрались учні, які вже не перший рік працюють у Київському територіальному відділенні МАН України та новачки. Сорок шість учнів навчального закладу виявили бажання працювати цього року у десяти секціях. На початку сесії Сергієнко Наталія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, підвела підсумки за минулий рік та окреслила  перспективи роботи на 2017-2018 навчальний рік. Корисними порадами щодо вибору теми, добору матеріалу, роботи над джерелами, важливістю досвіду, який учень набуває при написанні науково-дослідницької роботи поділилась з присутніми випускниця навчального закладу, неодноразова переможниця ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, студентка ІV курсу історичного факультету Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка Бойко Тамара. Чепорнюк Вікторія Олександрівна, голова секції німецької мови, та Жаріков Віктор Володимирович,  голова секції історії та правознавства, наголосили на особливостях написання та оформлення роботи у вищезгаданих секціях. Старт даний. Чекаємо на плідну, творчу й цікаву роботу наших учнів у Малій академії наук України.