Учні НВК №167 м. Києва в Моделях ООН-2019

На дворі листопад, не пройшло й два місяці, як учні нашої школи вже підкорюють модельний рух у київських школах та університетах!

27 вересня на базі середньої школи № 197 ім. Д. Луценка пройшла перша Модель ЮНІОР, у якій змогли взяти участь і наші юні моделісти. Не дивлячись на лише один день моделювання, делегати відзначилися своєю активністю та вміннями критично мислити. На цій моделі були представлені п'ять комітетів та рекордна кількість представників від нашого НВК - 8, із яких більше половини були «першачками». Кращими делегатами стали Тромса Софія, Корчова Ірина, Дроботун Софія та Ейсмонт Олена.

Другою Моделлю типу Юніор була "Модель ООН-Сканді".

5 жовтня. Субота.. Але ми вкотре працюємо! Команда у складі учнів 8 класів показала надзвичайно високий рівень підготовки у таких комітетах, як: Рада Безпеки, ІНТЕРПОЛ, ЕкоСоР, Рада з Прав Людини та КОПУОС. Кращими делегатами стали три учні нашої гімназії, а саме: Тромса Софія, Вара Олеся та Шахрай Владислава.

Друга модель за історію існування у Київському Палаці Дітей та Юнацтва. Надзвичайно цікава атмосфера, високоповажні гості, дискотека та гості з Китаю та Франції – цим зарекламував себе перший день. Крім цього, на фестивалі "нової дипломатії" були змодельовані засідання різноманітних колоритних комітетів, зокрема Ліги Націй та АСЕАН. У кінці третього останнього дня конференції, були виголошені кінцеві документи та список кращих делегатів, серед яких були й Левчук Владислав та Стародубець Максим.

Завершенням серії жовтневих ігор стала перша в історії України Модель Великої 20. Опанасенко Марія, Прібитков Кирило, Левчук Владислав були запрошені на дану конференцію, переважаючою більшістю делегатів якої були студенти 1-3 курсу. Зустрівшись з освітнім омбудсменом, проректором КНУ ім. Шевченка, засновником турецько-української компанії, а також Надзвичайним та повноваженим послом України, усі перейшли до плідної праці. Цікавим було те, що ця Модель – незвичайна. Інший формат, інші країни та структура. Під гучні аплодисменти була завершена і офіційно закрита ця модель. Кращим делегатом став Левчук Владислав, що був Президентом Аргентинської Республіки та представляв її інтереси по темі «Формула Штайнмаєра»

Ми дуже вдячні організаторам за проведення Моделей та нашим делегатам за їх відповідальну та сумлінну працю. Далі – більше

До зустрічі на Моделі ООН у НВК №167 м. Києва (22-23.11.2019)