Осіннє оздоровлення у санаторії «Ялинка»

У жовтні 2017 року на виконання  програми оздоровлення «Школа здоров’я», започаткованої з 2009 року,  учні 2-А та   3-В класів разом зі своїми класними керівниками  Ядак  Л.І. та Чемерис О.О., а також  вчителями німецької мови мали в  черговий раз можливість навчатися та оздоровлюватися в санаторії «Ялинка».
     Багаторічна тісна співпраця з  висококваліфікованим персоналом санаторію дає змогу побудувати процес навчання та оздоровлення дітей якнайкраще. Діти отримують не лише повноцінне проходження оздоровлюючих процедур, таких як аромотерапія, гала терапія, апаратне лікування органів дихання, а ще й поєднують лікування з навчальним процесом.

Розташування санаторію серед первісного хвойного лісу надихає дітей на сприйняття природної краси, сприяє розвитку естетичного смаку. А  скільки щирої радості можна побачити у дитячих очах при раптовій зустрічі з білкою або спостереженням  за  лісовими джерелами!
    Під час оздоровлення учні мають змогу стати самостійнішими та відповідальнішими, адже  вони тренуються самі себе обслуговувати у побуті, вчаться спілкуватися один з одним, бути доброзичливими, толерантними та дружніми.

Навчання минало легко і весело. Приємні враження про перебування у санаторії  надовго залишаться  в серцях наших учнів, що мріють повернутися до  нього ще не раз. Чекай на нас знову, «Ялинко»!