Участь учнів НВК № 167 м. Києва у Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік-2019»

22 лютого 2019 року, уже  другий рік поспіль, команда нашої гімназії в складі учнів 9 класу, Мельника Павла, Балима Андрія, Ганюка  Єгора та під керівництвом учителя інформатики Пащенка Олексія Михайловича брала участь у Всеукраїнських змаганнях  з роботехніки та правил дорожнього руху «Роботрафік». Ці змагання продемонстрували необхідність дотримання правил дорожнього руху, пробудили інтерес до отримання додаткових знань і навичок в областях автомобілебудування, мехатроніки і програмування.  Участі в змаганнях передувала кропітка та серйозна робота. Хлопцями була створена модель робомобіля, написані комп’ютерні програми, які керували рухом і діями моделі на запропонованих організаторами трасах. Результат цієї діяльності був продемонстрований на першому етапі конкурсу. У другому конкурсі учасники презентували ідеї, що, на їх думку, сприятимуть підвищенню безпеки дорожнього рухута зниженню аварійності й травматизму на дорогах України. Ще один конкурс передбачав  створення тривимірних вузлів автомобіля у системах інженерного проектування.У заключному  конкурсі команди мали продемонструвати свої знання з Правил дорожнього руху.
    Про масштабність заходу свідчила географія та кількість його учасників. 16 команд з Києва, Чернівців, Дніпра, Одеси, Сум, Глухова, Володарки.
    Цьогорічна участь нашої команди у конкурсі «Роботрафік» засвідчила позитивну динаміку в створенні та програмуванні роботизованих систему навчальному закладі. І хоча жодна з київських команд  не посіла в конкурсі переможного місця, значення таких змагань важко переоцінити. Адже вони сприяють   популяризації науково-технічної творчості учнів, мотивують  до пізнавальної діяльності , використовуючи міжпредметні зв'язки інформатики, технології, математики та фізики.