Методичні семінари в НВК № 167 м. Києва

Канікули – це прекрасна можливість поспілкуватися з колегами, обмінятися творчими планами, ідеями, напрацюваннями, підвищити свій професійний рівень.
    Саме на таке спілкування були спрямовані методичні семінари, які протягом останніх днів проходили в навчальному закладі. З їх тематикою та графіком проведення вчителі могли ознайомитися заздалегідь та обрати для себе ті, що цікавлять найбільше.
    Велику аудиторію зібрав семінар, який відбувся 23.12.16 р. Присвячений він був співпраці педагогічного та батьківського колективів: «Партнерство школи та батьків – запорука комфортного та результативного навчання учнів». Проводила його  Громова Тетяна Василівна, яка дала вчителям практичні  поради стосовно спілкування з батьками, звернула увагу на манери вчителя та типові помилки при спілкуванні з батьками та учнями. Також Тетяна Василівна запропонувала методики згуртування дитячого та батьківського колективів. Практичну частину семінару склали ситуативні вправи із визначенням шляхів розв’язання конкретних проблем та психологічні тести.
    Для проведення наступного семінару, «Професійне вигорання: причини, симптоми та шляхи подолання», що відбувся 26.12.16 р., була запрошена доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психологіїІнституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка Столярчук Олеся Анатоліївна. Цікавий теоретичний матеріал та практичні завдання, запропоновані Олесею Анатоліївною, знайшли живий відгук у вчителів, які брали активну участь в обговоренні запропонованих тем.
    Семінар «Форми та методи роботи з текстом: переказ та виділення головного. Формування навичок читання з розумінням тексту», що відбувся 28.12.16 р., проводили вчителі початкової школи Чепурко С.Є., Лобунець Л.М., Кучеря І.В. Але зацікавив він і вчителів-предметників середньої школи. Сучасні методики роботи з текстом, ефективні види робіт з текстом, інтерактивні методи з педагогіки ТРВЗ (теорія розв’язання винахідницьких задач) зацікавили багатьох вчителів. Сталися в пригоді й поради Кашиної Лариси Іванівни, вчителя фізкультури, яка дала майстер-клас «Вправи з йоги для дітей молодшого віку». Вчителі на собі випробували деякі вправи з йоги та переконалися в їх користі.