Літо для учнів НВК № 167 м. Києва – пора занурення у німецьку мову

На початку червня учні НВК №167 мали змогу протягом тижня відвідати інтенсивний курс німецької мови у пришкільному мовному таборі, а потім  ще   активно попрацювати у  тижневому мовному  таборі  у  Закарпатті, в мальовничому містечку під назвою Сіль.

Наші  десятикласники під час перебування та навчання  у таборі   ознайомились  з форматом мовного німецького іспиту DSDII, який складатимуть наступного навчального року. Перебування було організовано та фінансово забезпечено за підтримки Центрального управління шкільної освіти за кордоном (ZFA), викладання здійснювалось програмними вчителями-носіями мови. Кожень день на учнів чекала насичена програма: це і шість уроків підготовки до іспиту, і різноманітні гуртки в післяобідній час:  хор, театр, дебати. Кожен  день завершувався переглядом німецького фільму. Таким чином, учні  могли повністю  зануритись у  атмосферу німецької мови та культури. Вільний час учні проводили на спортивному майданчику, у басейні  або подорожуючи в горах. У  завершальний вечір біля вогнища всі співали українські народні пісні, демонструючи красу та багатство власної культурної спадщини. Протягом перебування в таборі учасники не тільки напружено працювали,  покращили свої мовні знання, добре відпочили та оздоровились, але й знайшли багато нових друзів з різних куточків України.