День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У цей день можна потурбуватися про близьких та друзів… Рано-ранесенько чарівні янголята зустрічали учнів, вчителів та батьків солодкими привітаннями.Уже стала доброю традицією у НВК №167 м. Києва до Дня усіх закоханих робота «пошти кохання». Учні молодших класів разом з представниками шефського сектору, батьками та класоводами створювали прекрасні «валентинки», паперових ангелів на майстер-класах.

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу щастя і романтики на святковій дискотеці для учнів 8-11 класів, якою закінчився цей чудовий день.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.