Уроки доброти у НВК № 167 м. Києва

Багато років вчителі, батьки та учні Навчально-виховного комплексу №167 м. Києва активно співпрацюють з Благодійним фондом «Happy Paw», діяльність якого спрямована на захист тварин, допомогу та просвітницьку діяльність у питанні догляду за домашніми улюбленцями та організацію різноманітних благодійних акцій та масових подій. Тож, черговий раз наш навчальний заклад скористався можливістю долучитися до унікальної події, організованої «Щасливою лапою»:  встановлення рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня». Користуючись розробками уроків та наочних матеріалів, наданими БФ «Happy Paw», вчителі мали змогу детально обговорити з учнями всі особливості догляду за домашніми улюбленцями та обов’язки, що покладаються на власника тваринки.

Отже, з нагоди Всесвітнього дня захисту тваринпротягом дня, 4 жовтня 2018 року, класні керівники 1-10-х класів на виховних годинах провели «Уроки доброти про гуманне ставлення до тварин» серед учнів своїх класів.

Діти охоче долучилися до обговорення важливих складових догляду за домашніми улюбленцями, висловлювали свою думку та з інтересом сприймали нову корисну інформацію. Таким чином, вчителями було проведено 15 уроків доброти протягом дня для учнів різного віку.

Пишаємось тим, що силами «Happy Paw» та українських шкіл рекорд було встановлено! Дуже вдячні колегам, що долучилися до заходу і провели уроки, а також благодійному фонду за надані методичні матеріали та унікальну можливість стати частиною масової Всеукраїнської події!