Учні НВК №167 м. Києва у міжнародному проекті «Всесвітній день внутрішнього миру»

23 квітня вчителями кафедри англійської мови  НВК №167 м. Києва було організовано та проведено цікаві заходи за участю волонтерів з України, Бельгії, Литви та США в рамках міжнародного проекту «Всесвітній день внутрішнього миру» за підтримки «Центру Миру» ЮНЕСКО.
     Завдяки використанню простих методів стає зрозумілим, що мир – це не просто концепція, а внутрішній стан, якого можна легко досягти через гру, музику, візуальні мистецтва та практику тиші. Волонтери «Внутрішнього миру» навчали учнів технікам, які дозволяють молодим людям розвивати позитивні та гармонійні стосунки з самими собою й оточенням. Ця практика допомагає краще справлятися з труднощами та стресами повсякденного життя, сприяє зміцненню універсальних цінностей, необхідних для побудови якісно нових взаємин між людьми – взаємин, заснованих на гармонії та повазі.
     Учні 6-11 класів мали чудову можливість поспілкуватись англійською та німецькою мовою та познайомитись з цікавими людьми, які присвячують своє життя служінню миру та внутрішній гармонії.