У НВК 167 м. Києва вітають переможців районних конкурсів

Учні 2 та 5 класів долучилися до конкурсів “Котоселфі” та “Мурчик і Ко” у рамках ІІІ районного фестивалю-конкурсу “Мурчикфест-Фест. Ореn”. Багато робіт було відзначено грамотами та медалями:
Лісовська Тамара
Медведенко Марійка
Наумкіна Анна
Оржахівська Анастасія
Корчова Ірина
Берчук Павло
Бабич Іван
Ейсмонт Олена
                                                                                 Нагорний Даніїл

Ламаш Наталія

04 квітня 2017 року на базі ЗОШ № 128 проходив фінал V районного конкурсу солістів-вокалістів “Солофест-2017”. Щирий та ліричний виступ Дюговської Дарини, учениці 9-А класу НВК 167 м. Києва не залишив нікого з присутніх байдужим і був відзначений почесним ІІІ місцем у старшій віковій категорії. Крім того,у цьому конкурсі вдало дебютувала Ємшанова Марія, учениця 5-В класу, і була відзначена у номінації “Глядацькі симпатії”.

Вітаємо ученицю 8-А класу Д’ячек Аліну, яка у ІІ Кубку Київського міського голови з шахів “Кришталева тура” посіла почесне ІІ місце серед дівчат середньої вікової групи (5-9 класи) з 26 навчальних закладів Дніпровського району і отримала путівку на міський етап змагань.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових яскравих творчих перемог!