Вітаємо нову владу НВК № 167 м. Києва!

У НВК № 167 м. Києва пройшли вибори президента шкільного самоврядування. Передвиборча гонка пройшла в запеклій боротьбі між трьома молодими чоловіками, лідерами учнівського парламенту – Левчуком Владиславом, Нів’євським Іваном та Мазалевським Михайлом.

За час підготовки проводились опитування, анкетування про проблеми та потреби сучасних школярів, пропонувались шляхи їх вирішення. Кожний кандидат намагався створити найпрогресивнішу, найцікавішу, найефективнішу програму своєї діяльності та залучити до неї якнайбільшу кількість небайдужих до долі навчального закладу школярів.

Кампанія була дійсно масштабною та серйозною. Кожний кандидат поклав всі сили та амбіції на підготовку до виборчого процесу. У п’ятницю, 18 жовтня 2019 року, усі учні НВК № 167 м. Києва отримали змогу віддати свій голос за одного з кандидатів. Думкою більшості, новим президентом шкільного самоврядування було обрано Левчука Владислава Сергійовича.

Тож висловлюємо подяку пані екс-президенту навчального закладу Бородині Валерії Андріївні за пройдений шлях та виконану роботу за час правління і вітаємо на посаді нового Президента шкільного самоврядування та його заступника. Чекаємо плідної співпраці та креативних ініціатив.

Вперед до нових висот!