Місячник безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності

У рамках Місячника безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності в НВК № 167 м. Києва проведено різноманітні заходи.
    У молодших класах проведено виховні години на тему «Машини та пішоходи», «Увага! Діти на дорозі», «Правила дорожнього руху для малят», на яких створювали ситуаційні мініатюри.
   Учні четвертих класів взяли участь у пізнавально-розважальній грі «Правила руху для зору і слуху», а учні шостого класу були кураторами гри. Гра складалась з шести станцій «Візитівка», «Руханка», «Подумай-відгадай», «Що означає знак», «Загадки», «Склади пазл». На станції «Візитівка» учні презентували емблему, девіз та назву команди. Станції «Руханка» та «Що означає знак» були направлені на знання основних правил для пішоходів. А на станції «Пазли» діти складали пазли. На станціях «Загадки» і «Подумай-відгадай» команди активно відповідали на запитання та виявили свою ерудованість. Вітаємо команду «Здоров’ятко» 4-Б класу з перемогою.

Учителі інформатики, для учнів п’ятих, шостих класів провели інтерактивну гру «Моделювання безпечного руху пішохода», застосовуючи знання та навички роботи на комп’ютері.
     Учнями шефського сектору учнівського самоврядування проведено пізнавальну гру в молодших класах на знання знаків дорожнього руху та безпечного поводження на дорозі.
    Для учнів 8-11 класів проведено брейн-ринг по безпеці дорожнього руху та безпеки життєдіяльності людини. Вітаємо команду 10-А класу з перемогою!

Знати і дотримуватись правил дорожнього руху повинна кожна дитина  ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами нашого міста.